Uruchamiamy dział Gamingowy na CentrumXP

Uruchamiamy dział Gamingowy na CentrumXP

 CentrumXP
CentrumXP
19:00
12.10.2018
0 komentarzy
832 wyświetlenia

Świat technologii Microsoft to nie tylko Windows 10 czy usługi komercyjne, takie jak Office 365. To również marka Xbox! Microsoft od zawsze bliski jest tematyce elektronicznej rozrywki, a wielu z nas właśnie na komputerze z Windows po raz pierwszy zetknęło się z grami komputerowymi. Dlatego też ruszamy z kopyta z zupełnie nową serią materiałów, które zorientowane będą właśnie na tematykę gamingu. Skupione będą w zupełnie nowym dziale Gaming. Pojawiać się będą tam nasze recenzje gier, pierwsze wrażenia z premier, unboxing i testy sprzętu.

Zaczynamy od ogromnego hitu jakim jest niewątpliwie Forza Horizon 4. Kolejna część festiwalowo-wyścigowej serii, dostępna jest na Xbox One oraz komputery z Windows 10. Jesteśmy w trakcie intensywnych testów tego tytułu na konsoli Xbox One X, a nasze pierwsze wrażenia już możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Przygotowaliśmy też godzinny gameplay, podczas którego nasz naczelny Mateusz Miciński zwiedza drogi Forzy Horizon 4, pędzi na złamanie karku, szaleńczo driftuje oraz bierze udział w wyścigach z innymi graczami.

Na deser niezwykle zabawny fragment rozgrywki z gry Overcooked. Gra dostępna jest obecnie w ramach Games with Gold, więc postanowiliśmy ją sprawdzić. Wojtek i Arek spróbowali swoich sił w wirtualnej kuchni, a asystowała im Maja, próbując zorganizować ich działania. Jak to wszystko wyszło, możecie zobaczyć poniżej.

Dajcie znać czy Wam się podoba. Materiałów do tego działu będzie wędrować coraz więcej. Wkrótce pojawią się tu nasze pierwsze recenzje dotyczące sprzętu i kolejnych, świetnych gier. Game On!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.centrumxp.pl/Kategoria/Gaming

Polecamy również w kategorii Gaming

Komentarze

Skomentuj

Autor