Menu kategorii
 • Twój telefon stylowy jak nigdy wcześniej. Nowa produkcja Microsoft Design

  Twój telefon stylowy jak nigdy wcześniej. Nowa produkcja Microsoft Design

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  21:04
  25.01.2021
  2223 wyświetlenia

  Na temat aplikacji Twój telefon piszemy już od kilku lat i chyba przez ten czas nie przegapiliśmy żadnej znaczącej funkcji (jeśli tak, to wybaczcie!). Aplikacja ta pięknie się rozwinęła, ale mimo to do dziś brakowało jej obrazowego podsumowania. Microsoft Design zajął się tym i zaprezentował Twój telefon od trochę od innej strony — pięknie pod względem wizualnym i metaforycznie przekazując informacje o jego najciekawszych funkcjach z ostatnich miesięcy. Zapraszamy do oglądania, ale też lektury opisu, który zespół dołączył.

  Mobilne aplikacje są teraz dostępne na Twoim laptopie z Windows 10, więc nawet jeśli siedzisz, jest tak, jakbyś był w drodze.

  Niektóre apki mobilne mogą ograniczać zawartość przed udostępnianiem jej na inne ekrany lub mogą wymagać ekranu dotykowego, by móc dokonywać z nimi interakcji. Funkcjonalność aplikacji wymaga telefonu z Androidem i PC podłączonych do tej samej sieci Wi-Fi. Doświadczenie wielu aplikacji wymaga wspieranych urządzeń Samsung Galaxy z Androidem 11 oraz Windows 10 May 2020 Update lub nowszego.

  Użytkownicy muszą połączyć swój telefon do PC z Windows poprzez Łącze do Windows na telefonie oraz apkę Twój telefon na PC i przejść przez zatwierdzenia w konfiguracji, w tym zalogowanie na tym samym koncie Microsoft. Wymagane są telefon z Androidem 7.0+ i najnowsza aktualizacja Windows 10 na PC.
  — Microsoft Design


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://vimeo.com/502414172

  Polecamy również w kategorii Łącze z telefonem