SwiftKey Keyboard ma już pół miliarda instalacji ze Sklepu Play

SwiftKey Keyboard ma już pół miliarda instalacji ze Sklepu Play

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
11:26
17.12.2019
1354 wyświetlenia

Microsoft nie osiągnął nigdy spektakularnego sukcesu na rynku mobilnym jako producent sprzętu ani systemu operacyjnego. Smartfony marki Lumia miały przed paroma laty swoje 5 minut, jednak daleko im do osiągnięć na miarę Androida i iOS. Sporym powodzeniem cieszą się natomiast aplikacje giganta, które wręcz opanowały te platformy. Miliard instalacji ze Sklepu Play zaliczyły już m.in. aplikacje Excel, Word i OneDrive, a wiele innych liczą je w dziesiątkach lub setkach milionów.

Spory kamień milowy ma już za sobą SwiftKey Keyboard. Ma to znaczenie o tyle, że jest to kolejna aplikacja Microsoftu z rekordowym wynikiem. Gigant wykupił ją razem z jej producentem na początku 2016 roku, co zapewniło jej bezproblemowy rozwój, integracje z innymi usługami firmy i poszerzenie bazy użytkowników. Ta rozrosła się do nieprzeciętnych rozmiarów, a aplikacja wskoczyła na nowy pułap w sklepie Google Play.

SwiftKey - Android

SwiftKey to jedna z najlepszych aplikacji klawiatury, jakie znajdziemy na rynku. Wielu użytkowników Androida instaluje ją natychmiast po zakupie nowego telefonu z czystym systemem, ponieważ stockowa apka klawiatury nie jest tak dobra i wygodna. SwiftKey pozwala też pisać szybko kształtami, a światowe rekordy szybkości pisania na telefonie zostały pobite właśnie w niej. Wiele o aplikacji mówi też średnia ocena, wynosząca 4,4/5 gwiazdek na podstawie ponad 3 mln głosów.

Jeśli chcecie poznać SwiftKey, możecie pobrać go bezpłatnie z Play Store już teraz.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsofts-swiftkey-keyboard-now-has-more-than-500-million-installs-on-the-play-store/

Polecamy również w kategorii Android