Surface Laptop 4 zapowiedziany przez Microsoft na nowym wideo

Surface Laptop 4 zapowiedziany przez Microsoft na nowym wideo

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:25
13.04.2021
692 wyświetlenia

Przecieki związane z nadchodzącą premierą czwartej generacji laptopa Surface w ostatnim czasie stały się bardzo klarowne. Przed paroma dniami publikowaliśmy na przykład tabelę jej możliwych konfiguracji i cen. Również tak zwane źródła zaznajomione ze sprawą nieoficjalnie podawały, że Surface Laptop 4 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Do tej pory plotki nie zyskały jednoznacznego potwierdzenia, niemniej jednak Microsoft mruga okiem do fanów i przekazuje całkiem oczywisty komunikat w nowym wideo.

Klip ten nosi nazwę The Story of Surface ("Opowieść o Surface") i jak przystało na narrację Panosa Panaya, ma on dość pompatyczną wymowę. Szef działu Surface opowiada o niesamowitościach, jakimi cechuje się ta linia sprzętowa klasy premium, oraz o tym, że jej prawdziwe życie zaczyna się właśnie u użytkowników. Przede wszystkim jednak Panos Panay opowiada o pasji, z jaką współtworzy te urządzenia — ze szczególnym naciskiem na serię Surface Laptop. Pod koniec filmu padają znaczące słowa More to come, co nie można odczytać inaczej niż jako zwiastun rychłego nadejścia kolejnej generacji.

Póki co gigant nie zapowiedział żadnego eventu sprzętowego (te zwykle przypadają na jesień) i być może film ten jest jedyną zapowiedzią przedpremierową. Zgodnie z tym, co sugerują źródła, spodziewamy się premiery laptopa 27 kwietnia. Możliwe, że Microsoft po prostu poinformuje o jego dostępności na blogu. Tak czy inaczej mamy oczy i uszy otwarte na wszelkie sygnały w tej sprawie. O wszystkim jak zawsze przeczytacie na CentrumXP!

Opowieść o Surface najwyraźniej już niedługo doczeka się kolejnego rozdziału. Jeśli natomiast bardziej interesuje Was jego historia, to warto przy tej okazji odkurzyć nasz starszy artykuł o Surface, który mówi również o tym, jak zrobić komputer, który kopiuje nawet Apple. Zapraszamy do lektury! 😊


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xMMfpZ5r9sI

Polecamy również w kategorii Surface Laptop