Surface Keyboard, Pen i Mouse zaktualizowane dla Surface Studio 3

Surface Keyboard, Pen i Mouse zaktualizowane dla Surface Studio 3

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:01
01.09.2022
443 wyświetlenia

Zbliżający się, jesienny event sprzętowy Microsoftu (nazywany też konferencją Surface) nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, jednak nie ma wątpliwości, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z tradycją w okolicach października. W ostatnich dniach zaczęły napływać pierwsze nieoficjalne informacje i grafiki. Co już wiadomo o tegorocznym line-upie?

W ubiegłym tygodniu pojawiły się przecieki, że Microsoft planuje włączyć Surface Pro X do linii Surface Pro. Pierwszym takim nowym urządzeniem ma być Surface Pro 9, dostępny w wariantach Intel i ARM do wyboru. To jednak nie wszystko. Zac Bowden z Windows Central udostępnił grafiki marketingowe, które według jego informacji są zdjęciami nowej generacji produktów Surface Keyboard, Surface Mouse i Surface Pen. Prawdopodobnie zostały one zaktualizowane dla nadchodzącego Surface Studio 3, który również ma się ukazać tej jesieni.

Nowa klawiatura Surface posiada całkiem nowy design i schemat kolorów, a także odświeżoną ikonografię pasującą do stylu Windows 11. Możemy tu dostrzec m.in. nowe logo Windows oraz dedykowane klawisze emoji i widżetów. Poniżej można porównać wygląd starej i nowej Surface Keyboard:

Microsoft Surface Keyboard

Spośród tej trójki nowych akcesoriów jedynie klawiatura zaliczyła istotne zmiany. Mysz wygląda praktycznie tak samo jak pierwszy wariant z 2016 roku, a jedyna dostrzegalna zmiana w rysiku dotyczy klipsa. Nie wiadomo natomiast, jakie jeszcze zmiany (w budowie czy funkcjonalności) przygotował Microsoft. Zapewne dowiemy się tego w październiku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/here-are-the-new-keyboard-mouse-and-pen-for-upcoming-surface-studio-3/

Polecamy również w kategorii Surface Studio