Surface Go ma teraz oficjalny pokrowiec od Microsoft

Surface Go ma teraz oficjalny pokrowiec od Microsoft

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:40
07.05.2020
2129 wyświetleń

Microsoft przedstawił wczoraj całą gamę nowych urządzeń na czele z najpotężniejszym Surface Book 3 i najbardziej budżetowym laptopem Surface Go 2. W przypadku tego drugiego padła zapowiedź, że urządzenia można spersonalizować, wybierając klawiatury Type Cover, akcesoria i pokrowce w różnych wariantach kolorystycznych. O co chodzi z tymi pokrowcami? Już wyjaśniamy.

Nowym akcesorium w rodzinie Surface jest Surface Go Sleeve. Wsuwany pokrowiec chroni urządzenie przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Charakteryzują go czysty design i styl slim oraz miękkie materiały klasy premium. Sleeve jest kompatybilny z pierwszą i drugą generacją Surface Go. Urządzenie chronione jest przez miękkie, tkane wnętrze i wodo- oraz pyłoodporną warstwę zewnętrzną. Stylowe efekty zapewniają spajane szwy oraz wykończenia ściegiem.

Surface Go Sleeve jest produktem dostępnym wyłącznie w Microsoft Store. Dostępne warianty kolorystyczne to Ice Blue, Poppy Red, Sage i Mate Black. W amerykańskim sklepie jego cena wynosi 69,99 dolarów (ok. 295 zł). Przedsprzedaż ruszyła wczoraj, premiera — 12 maja. Mimo że Surface Go i Surface Go 2 są dostępne w Polsce, pokrowiec nie trafił (jeszcze) do oferty polskiego Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/p/surface-go-sleeve/8X1TZLKCLXTB/4FSS

Polecamy również w kategorii Surface Go