Surface Go 3 w czarnej wersji na wyciekłych grafikach. Premiera już jutro?

Surface Go 3 w czarnej wersji na wyciekłych grafikach. Premiera już jutro?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:13
10.01.2022
2115 wyświetleń

Prognozy na ten rok wskazywały do tej pory na możliwe wydania aktualizacji Surface Laptop Go, Laptop, Pro, Pro X i Studio. Niewiele wskazywało na to, by kolejna generacja Surface Go miała ukazać się zbyt szybko. Tymczasem na stronach Amazona nieoczekiwanie pojawiła się nowa oferta.

Jak już wiadomo, w tym roku Microsoft Surface będzie obchodził 10 rocznicę. W październiku 2012 roku ukazał się pierwszy Surface RT, a przez kolejne lata marka znacząco się rozrosła. Przypuszczalnie w tym roku Microsoft będzie chciał zaproponować coś ekstra, przy czym największych aktualizacji spodziewamy się jak zwykle jesienią. Czy jednak coś nowego czeka nas w pierwszej połowie roku? Jeśli oferta na niemieckiej stronie Amazona (tak samo jak na włoskiej) nie jest pomyłką, to tak — choć to jedynie aktualizacja tabletu/laptopa wydanego we wrześniu 2021 r.

Surface Go 3 w czarnej wersji na wyciekłych renderach wydaje się identyczny, jak jego podstawowa wersja. Z jedną tylko różnicą — jest czarny. Tablet nie znajduje się jeszcze w wykazie Microsoftu, ale za to na niemieckiej stronie Amazona pojawiła się data wydania. Jest nią 11 stycznia, czyli już jutro! Oczekuje się, że wkrótce po tym Microsoft ogłosi też wersje z LTE.

Jeśli tablet faktycznie od jutra trafi do sprzedaży, to będzie to pewnym zaskoczeniem. Choćby dlatego, że linia Surface Go nie była dotąd tak często odświeżana.

Aktualizacja 11.01.2022: Faktycznie, wariant w kolorze Matte Black pojawił się dziś w Microsoft Store. W polskim sklepie nadal jednak widnieje tylko opcja platynowa.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://twitter.com/ALumia_Italia/status/1480474084253343747

Polecamy również w kategorii Surface Go