Surface Earbuds - nowe słuchawki douszne, które można nosić cały dzień

Surface Earbuds - nowe słuchawki douszne, które można nosić cały dzień

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:51
02.10.2019
1122 wyświetlenia

Microsoft zamierza zintegrować ze swoimi produktami nie tylko funkcje produktywne, ale też dźwiękowe. Teraz dowiemy się więcej o linii Surface Audio i nowych słuchawkach. Są zintegrowane z aplikacjami Office i wspierają funkcje dyktowania. Oto nowe Surface Earbuds! Są to bezprzewodowe słuchawki douszne o wysokim komforcie i stabilności, które można nosić wygodnie przez cały dzień, nie obawiając się również o baterię, która może trzymać aż dobę.

Każda słuchawka posiada kierunkowe mikrofony zorientowane na głos użytkownika. Każda z nich posiada też sensory dotykowe obsługujące gesty przesuwania i stukania. Za ich pomocą możemy otwierać i obsługiwać aplikacje na telefonie z Androidem, w tym Spotify. Nie zachodzi tu konieczność sięgania po telefon i używania jego ekranu. Gestami możemy też obsługiwać aplikacje Office, np. przerzucać slajdy w PowerPoint.

OPIS

Słuchawki są też zintegrowane z rozpoznawaniem mowy w Azure, która potrafi generować napisy na żywo w ponad 60 językach. Dzięki temu możemy np. dyktować maile czy tekst do Worda. Surface Earbuds będą dostępne w sezonie świątecznym w cenie zaczynającej się od 249 dolarów.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Surface