Surface Duo 2 osiągnął najniższą cenę w historii. Ile można zaoszczędzić?

Surface Duo 2 osiągnął najniższą cenę w historii. Ile można zaoszczędzić?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:55
11.04.2022
2396 wyświetleń

Microsoft najwyraźniej wysłuchał konsumentów, którzy wprawdzie chwalili Surface Duo 2, ale cena w wysokości 1499 dolarów była dla nich zbyt wygórowana. Zarówno gigant w swoim sklepie, jak i Best Buy oferują teraz smartfona w rekordowo niskiej cenie — 999 dolarów za model 128 GB i 1099 dolarów za model 256 GB. To o 500 dolarów taniej niż na początku.

Zakupy w czasie inflacji i niedoborów na rynku elektroniki mogą kojarzyć się jedynie ze wzrostem cen, ale Surface Duo 2 jest tu wyjątkiem. Dziś, nieco ponad pół roku po premierze, drugą generację składanego smartfona z Androidem można kupić za 2/3 ceny. Co więcej, użytkownicy z USA mogą zaoszczędzić nawet 700 dolarów, jeśli wymienią na Surface Duo 2 swojego obecnego smartfona w Best Buy.

Nie jest to pierwszy raz, gdy 2. generacja Duo była przeceniana. Nieco wcześniej oba sklepy obniżyły cenę smartfona do 1250 dolarów, ale promocja zakończyła się 2 tygodnie temu. Nie wiadomo jeszcze, czy obecna oferta jest już na stałe, czy to tylko czasowa akcja. Możliwe, że Microsoft zdecyduje się na tę pierwszą opcję, by nieco ruszyć sprzedaż skądinąd dość drogiego modelu przed wypuszczeniem 3. generacji.

Surface Duo 2 w cenach zaczynających się od 999.99 USD (ok. 4276 zł) można kupić w amerykańskim Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/surface-duo-2-drops-999-first-time-microsoft-and-best-buy

Polecamy również w kategorii Surface Duo