Skip Ahead w Windows Insider zamknięty

Skip Ahead w Windows Insider zamknięty

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
12:16
16.08.2018
1320 wyświetleń

Microsoft zamyka gałąź Skip Ahead w programie Windows Insider. Maksymalna liczba użytkowników została osiągnięta, więc ci, którzy do tej pory nie przenieśli się do grona testerów kolejnej wersji systemu Windows, oznaczonej kodem 19H1, przez jakiś czas będą musieli obejść się smakiem.

Nie wiadomo kiedy dokładnie Skip Ahead został zamknięty, ale przy dzisiejszej próbie przełączenia gałęzi wyświetlany jest komunikat, mówiący, że gałąź jest niedostępna i wybór tej opcji spowoduje zresetowanie ustawień Niejawnego programu testów Windows. Powodem zamknięcia dostępu do Skip Ahead jest osiągnięcie maksymalnej liczby użytkowników, którzy mogą brać udział w testach najbardziej niestabilnej gałęzi rozwoju systemu Windows 10. Firmie zależy na tym, aby w testach Redstone 6 brali udział tylko ci członkowie programu Windows Insider, którzy w znacznej części będą dzielić się opiniami na temat działania kolejnych komplikacji.

Oczywiście ci użytkownicy, którzy wcześniej otrzymali dostęp do aktualizacji Skip Ahead i korzystają z wersji poglądowych 19H1, nadal będą otrzymywać wczesne aktualizacje i nowe funkcje. Natomiast członkowie gałęzi Fast Ring oraz Slow Ring również mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji, ale te będą związane głównie z poprawą stabilności działania kompilacji oraz poprawki bezpieczeństwa. Microsoft nie informuje również, kiedy Skip Ahead zostanie ponownie otwarty.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/windows-insiders-can-no-longer-join-skip-ahead-to-ge

Polecamy również w kategorii Windows Insider