Samsung integruje Galerię z OneDrive na urządzeniach Note10

Samsung integruje Galerię z OneDrive na urządzeniach Note10

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:13
20.12.2019
1395 wyświetleń

Galaxy Note 10+ to jeden z najważniejszych flagowców w tym roku. Smartfon debiutujący w sierpniu posiada imponujący aparat, ale też parę ulepszeń pod pokrywą. Inną ciekawą sprawą jest odnowienie partnerstwa Samsunga z Microsoftem. Odbyło się to przez preinstalowanie aplikacji giganta, dodanie funkcji Łącze do Windows, rozszerzone doświadczenie Outlook, a teraz także przez pogłębioną integrację z OneDrive.

W sierpniu ogłosiliśmy, że Microsoft OneDrive zacznie napędzać doświadczenie zdjęć i magazynu w chmurze na telefonach i urządzeniach Samsung Galaxy. Samsung udostępnia właśnie nowe doświadczenie dla Galaxy Note10 oraz Note10+ w Europie i następnie w USA. Niebawem twój Note10 będzie natywnie integrował OneDrive z Galerią Samsunga, aby przechowywać twoje zdjęcia i wideo w chmurze. Kiedy przechowujesz swoją rolkę aparatu w OnDrive, twoje zdjęcia i wideo mają kopię zapasową, są chronione i dostępne z twojego telefonu, PC, Mac i przeglądarki. Ze zdjęciami w OneDrive nie musisz martwić się utratą wspomnień, nawet gdy utracisz telefon.
— Ryan Hoge, Principal Group Product Manager, OneDrive

Integracja ta pozwoli skorzystać z funkcji ułatwiających życie użytkownikom OneDrive, takich jak wyszukiwanie zdjęć przy użyciu słów kluczowych (np. "kot" albo "plaża") czy też nowa funkcja "Tego dnia", która cyklicznie pokazuje zdjęcia z poprzednich lat i zachęca do przypomnienia sobie najlepszych wspomnień. Funkcjonalność ta jest już dostępna w aplikacji OneDrive dla wszystkich telefonów z Androidem.

OneDrive

Microsoft zapowiedział też, że posiadacze Galaxy Note10 mający plan w Samsung Cloud mogą załapać się na bonusowe miejsce w chmurze na rok. Użytkownicy nowi w OneDrive otrzymają 5 GB darmowego miejsca. Jeśli potrzebują więcej, mogą podnosić plan aż do 100 GB lub wykupić subskrypcję Office 365, w której otrzymają 1 TB miejsca w chmurze plus dodatkowe funkcje chroniące.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/Microsoft-OneDrive-Blog/Samsung-Galaxy-Note10-delivers-OneDrive-Gallery-experience/ba-p/1053319

Polecamy również w kategorii Android