Rejestracja do technicznej alfy Microsoft Flight Simulator już otwarta

Rejestracja do technicznej alfy Microsoft Flight Simulator już otwarta

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:30
13.09.2019
585 wyświetleń

Jeśli chcesz eksplorować świat z lotu ptaka w wysokiej jakości i bez wychodzenia z domu, masz szczęście, bo właśnie otwarto rejestrację do pierwszej technicznej alfy Microsoft Flight Simulator. Aby zyskać do niej dostęp, trzeba najpierw zarejestrować się w Microsoft Flight Simulator Insider Program. Rejestracja w nim jest otwarta od lipca, więc jeśli już ją wykonaliście, to pierwszy etap za Wami. Szczegóły wyjaśnia Microsoft na stronie gry:

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w nadchodzącym wydaniu Tech Alpha, prosimy, upewnij się, że zalogowałeś się w Insider Area i podążyłeś za linkiem rejestracyjnym.

19 września będziemy udostępniać więcej informacji o celach kompilacji Tech Alpha i harmonogramie wydań.

26 września będziemy udostępniać wersję zapoznawczą Feature Discovery Series.

Poglądowe wydanie Development Roadmap w wersji #1.10DRR zostało opublikowane w Insider Area. Dodaliśmy daty na październik, a rzeczy do zrobienia w listopadzie dodamy w następnych tygodniach. Spodziewajcie się więc kolejnej rewizji harmonogramu pod koniec września.

Następna aktualizacja 19 września.
— Microsoft Flight Simulator Team

Flight Simulator to legenda symulatorów, której historia sięga lat 80. Microsoft wypromował tę dosyć trudną do 'wylansowania' markę. Jest to przecież symulator z prawdziwego zdarzenia, który stawia przed graczem wyzwania równe tym, którym musi sprostać prawdziwy pilot. Najnowsza część Flight Simulator będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Dzięki zastosowaniu potęgi chmury obliczeniowej Azure i prawdziwym zdjęciom satelitarnym Microsoft jest w stanie wygenerować fotorealistyczne krajobrazy. Scenerie są pełne szczegółów, a Ziemia z lotu ptaka wygląda wręcz oszałamiająco.

Aby dołączyć do programu, należy wypełnić krótki formularz na stronie Insider Program Sign Up - Microsoft Flight Simulator.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.flightsimulator.com/september-12th-2019-development-update/

Polecamy również w kategorii Gry