Ręczna instalacja sterowników

Ręczna instalacja sterowników

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
00:00
19.06.2007
4 komentarze
19639 wyświetleń

Mimo, iż system Windows Vista posiada ogromną bazę sterowników, to może okazać się, że nowy sprzęt nie zostanie rozpoznany prawidłowo. W monicie Znaleziono nowy sprzęt naciskamy Odszukaj i zainstaluj oprogramowanie sterownika (zalecane), a następnie Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika. Wkładamy nośnik, który otrzymaliśmy wraz z urządzeniem, lub pobieramy odpowiednie oprogramowanie z witryny internetowej producenta sprzętu (jeśli jest w postaci spakowanej paczki zip to wypakowujemy archiwum). W kolejnym kroku wskazujemy lokalizację sterownika naciskając przycisk Przeglądaj i po wybraniu miejsca, gdzie znajduje się oprogramowanie przeznaczone dla urządzenia naciskamy OK, zaznaczamy opcję Uwzględnij podfoldery. Naciskamy Dalej. Odpowiednie oprogramowanie zostanie zainstalowane na komputerze. Kończymy proces klikając przycisk Zamknij.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Pierwsze kroki

Komentarze

 • daszek 23:21 17.08.2007

  Wszystko prawda, tylko system użytkownika traktuje jak głupa. Próbuję zainstalować sterownik do swojego monitora (Samsung SM 913V), system uparcie twierdzi, że te zainstalowane przez niego sa lepsze i nie dopuszcza do ręcznej instalacji. A jakość obrazu na XP z oryginalnymi sterownikami była lepsza!

 • Cambo 17:28 20.11.2008

  <p>Wielkie dzięki za ten poradnik. Dzięki niemu uratowałem się przed reinstalacją systemu. Nagle ni stąd ni z owąd sterownik od mojej HD4850 nie chciał się zainstalować, bo system nie widział karty. Dopiero poprzez ten sposób instalacji zainstalowałem sterowniki.</p>

 • podtekst 20:22 23.11.2011

  mam to samo co daszek, wie ktoś co z tym zrobić ?

 • Sorlaq 22:54 25.04.2012

  ja próbuję tym sposobem zainstalować stery do tabletu, ale system uparcie mówi, że we wskazanym folderze nic nie ma. help!

Skomentuj

Autor