Przyłączamy się do beta testów Microsoft Launcher

Przyłączamy się do beta testów Microsoft Launcher

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
00:00
11.04.2018
902 wyświetlenia

Jeżeli lubimy testować nowe funkcje aplikacji, często kosztem stabilności ich pracy, to najprawdopodobniej należymy również do grup testerów wersji beta. Właśnie dzięki członkostwu w takich grupach mamy dostęp do eksperymentalnych funkcji i elementów. Korzystając na co dzień z nakładki Microsoft Launcher w systemie Android, również nie jesteśmy skazani na pracę z tylko w pełni stabilną wersją programu. W tym wypadku też możemy dołączyć do grona testerów i korzystać z nowości przed ich oficjalnym wydaniem. W tym poradniku pokażemy, jak dołączyć do beta testów Microsoft Launcher.

  1. Otwieramy panel ustawień Microsoft Launcher.
  2. W górnej części panelu wybieramy pozycję Pomóż nam.
  3. Panel ustawień Microsoft Launcher

  4. Z listy opcji wybieramy element Dołącz do programu testów wersji beta.
  5. Panel ustawień Microsoft Launcher

  6. Członkostwo w testach wersji beta w przypadku nakładki Microsoft Launcher polega na dołączeniu do grupy w usłudze Google+ o nazwie Microsoft Launcher beta. Żeby dołączyć do tej grupy, nasze konto Microsoft, które jest przypisane do aplikacji Microsoft Launcher, musi być skojarzone również z usługą Google. Jeśli tak jest, na kolejnym ekranie wybieramy polecenie Dołącz.
  7. Dołączanie do grupy testów Microsoft Launcher

  8. Zostaniemy przeniesieni do aplikacji Google+ domyślnie dostępnej w systemie Android. Żeby dołączyć do grupy testerów wersji beta, musimy wysłać prośbę o dodanie nas do niej. Wybieramy polecenie Poproś o dołączenie.

Dołączanie do grupy testów Microsoft Launcher

Do grona testerów wersji beta Microsoft Launcher możemy zostać dodani po kilku minutach, kilku godzinach lub nawet kilku dniach. Uzależnione jest to od aktywności administratorów grupy. Po przyłączeniu nas do grona testerów otrzymamy dostęp do zasobów grupy oraz możliwość pobierania testowej wersji nakładki Microsoft Launcher z poziomu sklepu Google Play.

Dołączanie do grupy testów Microsoft Launcher


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher