Przeglądarka Edge na iOS z nową ikoną i przeprojektowanym menu

Przeglądarka Edge na iOS z nową ikoną i przeprojektowanym menu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:47
08.01.2020
781 wyświetlenie

W zeszłym tygodniu Microsoft po raz pierwszy udostępnił zaktualizowane menu nawigacyjne beta-testerom aplikacji Edge na iOS. Testy dobiegły już końca więc teraz przeprojektowane menu nawigacyjne i nowe logo dostępne są dla każdego użytkownika Edge na iOS. Oprócz nowego logo i nowego menu nawigacji najnowsza aktualizacja o numerze 44.11.9 wprowadza też szereg ogólnych poprawek błędów i nowe ulepszenia wydajności.

Edge na iOS

Najnowszą wersję Edge dla mobilnych urządzeń Apple możecie pobrać wprost z AppStore. Wspomniane zmiany były już wcześniej były dostępne dla użytkowników Edge na Androidzie. Microsoft szykuje się na premierę desktopowej wersji nowej przeglądarki, która nastąpi dokładnie za tydzień - 15 stycznia. W przypadku mobilnych wersji wiąże się to głownie ze zmianami wspominanego logo i nowymi opcjami synchronizacji. Pod ich maską nie zmienia się praktycznie nic. Na komputerach natomiast zachodzi ogromna rewolucja związana z przejściem na silnik Chromium.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-edge-users-on-ios-are-now-getting-the-redesigned-navigation-menu-and-the-new-edge-logo/

Polecamy również w kategorii Edge na iOS