Powiadomienia aplikacji Microsoft To Do teraz powiązane z kontem Microsoft

Powiadomienia aplikacji Microsoft To Do teraz powiązane z kontem Microsoft

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:38
03.12.2019
609 wyświetleń

Kiedy Wunderlist stał się częścią rodziny Microsoft, misją firmy stało się opracowanie prostego i eleganckiego rozwiązania do zarządzania codziennymi zadaniami, które byłoby połączone z inteligentnym, bezpiecznym i wewnętrznie powiązanym ekosystemem Microsoftu. W ten sposób powstała aplikacja Microsoft To Do, która od paru lat jest konsekwentnie rozwijana i integrowana z innymi produktami giganta — tym razem padło na jedną z podstawowych rzeczy, a mianowicie na konto Microsoft. Jest też coś dla byłych użytkowników wspomnianego Wunderlist.

Microsoft To Do na iOS otrzymał aktualizację do wersji 2.6, której największa nowość dotyczy powiadomień push w powiązaniu z kontami Microsoft. Pełną listę zmian możecie prześledzić poniżej:

  • Wprowadzono powiadomienia wypychane (push) na osobiste konta Microsoft. Co to znaczy? Kiedy udostępniamy listę, zostaniemy powiadomieni, gdy inna osoba doda zadanie albo oznaczy zadanie jako wykonane. Wkrótce funkcjonalność ta obejmie też konta służbowe i szkolne.
  • Importujesz listy z Wunderlist? Po wejściu na udostępnione w Wunderlist listy pojawi się komunikat z opcją ich ponownego udostępnienia za pomocą To Do.
  • Zadania z aplikacji Planner są teraz oznaczane gwiazdkami, jeśli wybrano dla nich poziom ważności.
  • Widok menu zyskał nieco elastyczności. Rozciąga się odrobinę, gdy próbujemy rozwinąć go poza standardowo maksymalny obszar.

Aktualną wersję Microsoft To Do jak zwykle można pobrać za darmo z App Store. Aplikacja jest też dostępna na urządzenia z macOS, Androidem i Windows 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-to-do-for-ios-brings-push-notifications-to-personal-microsoft-accounts-and-more-in-latest-update/

Polecamy również w kategorii Oprogramowanie