Planowanie grupowych konwersacji w Skype Insider

Planowanie grupowych konwersacji w Skype Insider

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:33
02.09.2019
609 wyświetleń

Skype nadal jest jedną z najpopularniejszych platform komunikacyjnych na świecie. Nie jest to już tak wielka potęga, jak w czasach jego świetności, ale marka nadal się mocno trzyma i "dzwonienie na skajpaja" nadal pozostało w umysłach użytkowników. Microsoft stale rozwija tę usługę, a najnowsza aktualizacja testowej wersji Skype Insider (v8.52.76.76) wprowadziła do niej rozwinięcie przydatnej funkcji.

Skype Grupa

Planowanie rozmów jest dostępne w Skype od jakiegoś czasu, lecz do tej pory dotyczyło to tylko połączeń między dwoma użytkownikami. Teraz rozszerzono tę funkcjonalność o grupowe połączenia. Planując taki "call", możemy dodać do niego kilku użytkowników.

Drugą ciekawą nowością jest przeciąganie kontaktów do konwersacji. Jeśli chcemy, by ktoś z naszych znajomych dołączył do obecnie przeprowadzanej rozmowy, wystarczy przeciągnąć jego kontakt z listy wprost do okna rozmowy, a wtedy Skype zapyta nas o potwierdzenie (na wypadek, gdyby była to pomyłka). Obie te nowości będą stopniowo udostępniane testerom w ciągu następnych kilku dni, a po zakończeniu testów trafią do wszystkich użytkowników Skype.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/latest-skype-insider-update-allows-you-to-schedule-a-call-for-groups/

Polecamy również w kategorii Skype