Październikowe problemy z Centrum akcji

Październikowe problemy z Centrum akcji

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
12:41
25.10.2018
2261 wyświetlenie

Dzień bez błędu w październikowej aktualizacji Windows 10 to dzień stracony. Znikające pliki użytkowników, problemy z siecią Wi-Fi, dźwiękiem, ostatnio automatyczne nadpisywanie plików po wypakowaniu archiwum ZIP. Teraz problem pojawił się w centrum akcji.

Użytkownicy serwisu Reddit skarżą się, że centrum akcji niepoprawnie wyświetla powiadomienia lub nie wyświetla ich wcale, a w niektórych przypadkach panel wyświetlany jest z lewej strony ekranu. Inni użytkownicy pisali, że centrum akcji nie wyświetla nawet kafelków skrótów. Problem dotyczy oczywiście kompilacji October 2018 Update, ale podobne błędy występowały również w programie Windows Insider, w kompilacjach 19H1.

"No New Notifications" magically appears/disappears. Also, Action Center sometimes shows on the other side. v. 1809. from r/Windows10

Microsoft zapewnia, że błąd jest im znany. Co więcej, został już naprawiony w kompilacjach testowych i firma zapewnia, że stosowna aktualizacja zostanie dostarczona do Windows 10 1809 jak najszybciej. Standardowo, stety lub niestety, na naszych redakcyjnych komputerach z Windows 10 October 2018 Update oraz 19H1 centrum akcji działa poprawnie. Należy więc założyć, podobnie jak w przypadku wcześniej wyszczególnionych błędów październikowej aktualizacji, że problemy z centrum akcji występują u niewielkiej części wszystkich użytkowników systemu. Mamy jednak nadzieję, że błąd zostanie faktycznie naprawiony jak najszybciej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/10/25/windows-10-october-2018-update-action-center-issues/

Polecamy również w kategorii Windows 10