Menu kategorii
 • Paysafecard jako nowa opcja płatności w Microsoft Store i na Xbox.com

  Paysafecard jako nowa opcja płatności w Microsoft Store i na Xbox.com

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  21:15
  23.12.2020
  14133 wyświetlenia

  Paysafe ogłosił dzisiaj, że rozszerza swoje długotrwałe partnerstwo z Microsoft, wskutek czego paysafecard stanie się opcją płatności w Microsoft Store w 22 krajach europejskich, wliczając w to Polskę. Paysafecard jest już dostępny w 50 krajach poprzez sieć dystrybucyjną ponad 60 tys. punktów sprzedaży, umożliwiając klientom zakupy dóbr i usług online gotówką. Transakcje za pośrednictwem paysafecard wykonuje się łatwo i bezpiecznie, używając 16-cyfrowego kodu.

  Współpraca między Microsoft i Paysafe integruje paysafecard jako opcję płatności za indywidualne zakupy dóbr cyfrowych w Microsoft Store i na Xbox.com. Opcja ta jest już dostępna w 22 krajach: Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, na Węgrzech, w Irlandii, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Na początku 2021 roku zostaną dodane kolejne regiony, zaś dostępność paysafecard jako opcji płatności zostanie rozszerzona na zakupy na konsoli Xbox.

  Współpraca z gigantem technologicznym, takim jak Microsoft, który oferuje tak szeroką gamę sprzętu i oprogramowania, z których każdego dnia korzystają miliony ludzi, pozwala nam dotrzeć do ogromnej bazy nowych klientów.
  — Udo Müller, CEO paysafecard
  Jesteśmy dumni, że umożliwiamy klientom korzystającym z gotówki dostęp do świata zakupów online dzięki rozwiązaniu, które jest tak niezawodne, proste i bezpieczne, jak paysafecard.
  — Trevor Nies, Sr. Director of Payments w Microsoft


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-paysafecard-payment-option/

  Polecamy również w kategorii Microsoft Store