Pandemia nie ustępuje. CES 2021 odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe

Pandemia nie ustępuje. CES 2021 odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:18
28.07.2020
1573 wyświetlenia

Ku zerowemu zaskoczeniu Consumer Technology Association (CTA) ogłosiło dzisiaj swoją decyzję o całkowitym przeniesieniu CES 2021 do formy wydarzenia online. Jeszcze w czerwcu zapowiadano, że konferencja technologiczna odbędzie się, ale na mniejszą skalę. Teraz całkiem zrezygnowano z personalnego charakteru imprezy.

Targi elektroniczne Consumer Electronics Show miały odbyć się w dniach 6-9 stycznia 2021 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy event online pokryje się z tym przedziałem. CTA zaktualizowało tymczasem witrynę targów z informacją, że wydarzenie osobiste zostało anulowane z powodu rosnącego zagrożenia koronawirusem. Organizacja zaznacza, że w związku z obawami dotyczącymi COVID-19 nie jest możliwe poprowadzenie imprezy dla dziesiątków tysięcy osób w Las Vegas na początku stycznia.

Consumer Technology Association (CTA) zmienia wyobrażenie, jak połączyć wystawców, klientów, liderów myśli i media z całego świata, priorytetyzując zdrowie i bezpieczeństwo. Jesteśmy podekscytowani, ogłaszając, że CES 2021 będzie całkowicie cyfrowym doświadczeniem.

Całkowicie cyfrowy CES 2021 pozwoli całej społeczności technologicznej bezpiecznie dzielić się ideami i prezentować produkty, które będą kształtowały przyszłość. Będziecie mogli uczestniczyć we wszystkich wspaniałych i inspirujących momentach CES skądkolwiek na świecie. Projektujemy unikalne doświadczenie dla branży technologicznej.

CTA planuje wrócić do Las Vegas dopiero w 2022 roku na CES 2022, łącząc najlepsze elementy fizycznego i cyfrowego show... O ile oczywiście nawrót pandemii znów nie pokrzyżuje jego szyków.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/ces-2021-moves-online-amid-coronavirus-pandemic/

Polecamy również w kategorii Urządzenia