Overcooked do zgarnięcia za darmo z Epic Games Store. My już graliśmy!

Overcooked do zgarnięcia za darmo z Epic Games Store. My już graliśmy!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:22
04.06.2020
1040 wyświetleń

Epic Games nie przebiera w środkach, by przyciągnąć graczy do swojego sklepu. Trudno o lepszą reklamę niż udostępnienie za darmo znanej gry z górnej półki. Epic ma na koncie już kilka takich akcji, m.in. z Kingdom Come Deliverance czy ostatnio z Grand Theft Auto V. Na użytkowników czeka tymczasem kolejna darmówka.

Objęte promocją gry można dodawać do swojego konta na zawsze, "kupując" je za 0,00 zł w Epic Games Store. Od dziś do grona tych gier dołącza Overcooked. Nasi Czytelnicy i Widzowie mogą pamiętać, że swego czasu również my ją testowaliśmy.

W podstawowym zamyśle gra jest banalnie prosta - musimy przygotować posiłek i go zaserwować. Jednak głód klientów rośnie, a wraz z nim maleje ich cierpliwość. Mamy więc niewiele czasu, a czynności do wykonania sporo. Musimy wyciągnąć składniki, pokroić je i wrzucić do garnka lub na patelnię. Musimy jednocześnie uważać, aby potrawy nie spalić. Gotową potrawę trzeba też na czymś podać, a talerze zwracane przez klientów trzeba wcześniej umyć. Tymczasem zegar nieubłaganie odliczający czas groźnie tyka. Overcooked to gra typowo imprezowa - gra się w nią najlepiej w grupie maksymalnie czterech osób. Wtedy współpracując i rozdzielając poszczególne zadania między siebie, jesteśmy w stanie osiągnąć wysoki wynik.

Aby zdobyć Overcooked za darmo i ją zachować na swoim koncie, wystarczy zalogować się w Epic Games Store, wejść na stronę gry, kliknąć "KUP TERAZ" i potwierdzić zakup za 0,00 zł. Gra zostanie dodana do naszej biblioteki. Z poziomu programu uruchomieniowego Epic Games możemy ją następnie zainstalować na na PC. Nic prostszego! Warto podkreślić, że wyprzedaż kończy się w następny czwartek, 11.06.2020 o godzinie 17:00, dlatego warto nie zwlekać! 👍


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/product/overcooked/home

Polecamy również w kategorii Gry