Outlook na iOS z nową opcją "Nie przeszkadzać"

Outlook na iOS z nową opcją "Nie przeszkadzać"

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:05
10.12.2019
1353 wyświetlenia

Ostatnio odkryłem, że mój telefon jest stale wyciszony. Bez problemu mogłem przejść nad tym do porządku dziennego, głównie za sprawą smartwatcha, który w dyskretny sposób informuje mnie o nowym powiadomieniu. Ilość aplikacji, które takie powiadomienia wyświetlają, jest astronomiczna i korzystanie z telefonu w permanentnym stanie wyciszenia jest bardzo dobrym i zdrowym nawykiem. Można też wyłączyć powiadomienia dla każdej aplikacji z osobna, a Outlook dla iOS otrzymał właśnie nową funkcję, która ucieszy tych, których nawał służbowych (i nie tylko) maili potrafi w niektórych sytuacjach przytłoczyć.

Tryb Nie przeszkadzać trafił właśnie do wersji 4.15.0 aplikacji Outlook na iOS. Za pomocą jednego przełącznika możemy ustawić aplikację w tryb, w którym nie będzie nas powiadamiać o nowych mailach. Może to być przydatne w sytuacji, gdy jesteśmy podczas ważnego spotkania albo po prostu potrzebujemy chwili relaksu dla siebie. W takiej chwili nie zawsze chcemy wyłączyć wszystkie powiadomienia - czasem potrzebujemy odciąć się tylko od powiadomień z jednej konkretnej aplikacji.

Najnowszą wersję aplikacji możecie już teraz pobrać na iPhone oraz iPad wprost z poziomu Apple App Store. Jeśli już używacie Outlooka na tym systemie, to aplikacja powinna się zaktualizować automatycznie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-outlook-for-ios-gets-do-not-disturb-option/

Polecamy również w kategorii Apple