Nowy ekran główny Cortany na Androidzie w wersji 3.2

Nowy ekran główny Cortany na Androidzie w wersji 3.2

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:27
07.03.2019
806 wyświetleń

Mimo wielu porażek Microsoft nadal ma nadzieję na sukces Cortany, który może ona odnieść na zewnętrznych platformach. Czy zdoła ugrać coś więcej? Tego nie wiemy, ale tymczasem warto pochylić się nad nową wersją aplikacji na Androida. Cortana została właśnie zaktualizowana do wersji 3.2, która wprowadza nowy ekran domowy, utrzymany w stylistyce zaprezentowanej rok temu.

Nowy ekran domowy jest dość dużą zmianą. Daje on szybki dostęp do odtwarzanej muzyki, a także do czterech przycisków: czytania poczty, słuchania wiadomości, przypomnień i spotkań.

Cortana

Ekran domowy daje również wgląd we wszystkie przypomnienia i pozwala odhaczyć wykonane zadania. Poza tym Cortana na Androidzie wspiera teraz integrację z To-Do, jeśli chodzi o przypomnienia - tak jak w Windows 10. To właściwie jedyne zmiany, bowiem sama Cortana aktualizuje się w chmurze w sposób bardziej płynny. Zmiany w aplikacji to natomiast zwykle nic więcej niż zmiany interfejsu.

Cortanę jako aplikację można zaktualizować, pobierając nową wersję ze Sklepu Play. Jako że asystentka nadal nie wspiera języka polskiego, musimy ją zainstalować w trochę inny sposób.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft-cortana-32-android-brings-new-home-screen-ui-and-do-integration

Polecamy również w kategorii Cortana