Nowy dział Portalu CentrumXP.pl: Windows Mobile

Nowy dział Portalu CentrumXP.pl: Windows Mobile

 Adam Stępień
Adam Stępień
18:04
13.10.2007
1 komentarz
5855 wyświetleń
Z przyjemnością informujemy o oddaniu do użytku kolejnego nowo powstałego działu Portalu CentrumXP.pl, a mianowicie Windows Mobile. Parę dni temu donosiliśmy o inauguracji działu Expert, a dziś udostępniamy Wam kolejne zasoby wiedzy - tym razem o technologiach mobilnych.

Podobnie jak w przypadku działu eksperckiego Windows Mobile to nasza odpowiedź na Wasze prośby. Kiedy na forum pojawił się stosowny wątek, przedyskutowaliśmy propozycję i zadecydowaliśmy, że przygotujemy kolejne materiały, o które prosicie. Dlatego też dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za opinie, propozycje, jak również krytykę. To one pomagają nam dopasować Portal do Waszych potrzeb, co staramy się realizować.

Wszystkich zainteresowanych technologiami Mobilnymi, a w szczególności systemem Windows Mobile, odsyłamy do Windows Mobile na CentrumXP.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • czarek 11:49 12.06.2008

    spoko, dobrze, ze tkaie rzeczy powstaja, smarty bylyby nic nie warte gdyby nei mobilna wersja windowsa. dobry system, i trza go promowac, bo inaczej nasz rynek zaleja nic nie warte systemiki, kotre tylko beda ograniczaly mozliwosci smartow

Skomentuj

Autor