Można już nominować aplikacje do Microsoft Store Awards 2023

Można już nominować aplikacje do Microsoft Store Awards 2023

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:45
16.03.2023
402 wyświetlenia

W poprzednich latach Microsoft wiele razy organizował plebiscyty na najlepsze aplikacje i technologie w różnych kategoriach. Przykładowo w zeszłym roku wyłoniono zwycięzców Microsoft Store App Awards. Zdaniem firmy to najbardziej wyczekiwany event wśród społeczności Microsoft Store. Odbędzie się on również w tym roku, a zgłoszenia można już przesyłać.

Microsoft zaprasza wszystkich do zgłaszania aplikacji sklepowych, które uczyniły że wasze doświadczenie Windows niezapomnianym. W poście na blogu czytamy, że zeszłoroczna edycja osiągnęła niebywały sukces:

Chętnie świętujemy osiągnięcia najzdolniejszych i najbardziej innowacyjnych umysłów w branży. Zdobywcy nagród w 2022 roku przedstawili imponującą gamę aplikacji, które pokazały nieograniczone możliwości platformy Windows. Od produktywności po rozrywkę, od kreatywności po sieci społecznościowe — szereg aplikacji zaprezentował doskonałość pod względem doświadczenia użytkownika, designu, jakości aplikacji, a przede wszystkim wartości dla klienta.
— Alexandre Chohfi, Microsoft

Na fali tego sukcesu firma postanowiła powtórzyć wydarzenie i zaprosić do głosowania w ramach Microsoft Store App Awards 2023. Jest to kolejna szansa na wyłonienie i pokazanie światu niezapomnianych aplikacji na Windows, a także na wspieranie deweloperów, którzy włożyli w nie swoje serca i dusze. Microsoft zachęca też deweloperów do przekazywania informacji o wydarzeniu i zapraszania swoich użytkowników do oddawania głosów.

Można już nominować aplikacje do Microsoft Store Awards 2023

Zgłaszane aplikacje muszą być publicznie dostępne w Microsoft Store przynajmniej na jednym rynku pod koniec marca, a także muszą oferować 100% funkcjonalności nie tylko na Windows 10, ale również na Windows 11, co jest zrozumiałe.

Głosować można w dniach 15-29 marca 2023 roku, korzystając z tego formularza. Oprócz nazwy i linka do aplikacji należy zaznaczyć, czy aplikacja spełnia minimalny próg ilości głosów i średniej ocen oraz czy została wydana lub otrzymała znaczące aktualizacje w ciągu ostatnich 12 miesięcy (jeśli nie, to nie kwalifikuje się). Ponadto wymagane jest krótkie opisanie powodu nominacji i zaznaczenie cech wyróżniających aplikację.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/windowsdeveloper/2023/03/15/microsoft-store-app-awards-2023-nominations-are-now-open/

Polecamy również w kategorii Artykuły o Windows 10