Mozilla z nową odsłoną Firefoksa dla urządzeń Windows Mixed Reality

Mozilla z nową odsłoną Firefoksa dla urządzeń Windows Mixed Reality

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:06
18.12.2019
1299 wyświetleń

W ubiegłym roku Mozilla informowała, że pracuje nad przeglądarką dla zestawów wirtualnej i mieszanej rzeczywistości, takich jak Microsoft HoloLens. Przeglądarka o nazwie Firefox Reality jest w końcu dostępna do pobrania. Posiadacze zestawów VR z oznaczeniem Windows Mixed Reality mogą ją pobrać wprost z Microsoft Store.

Firefox Reality wprowadza najlepszą i najświeższą zawartość internetową, którą znasz i uwielbiasz, na zestawy Rozszerzonej Rzeczywistości. Nasza przeglądarka zapewnia otwarty, przystępny i bezpieczny sposób eksploracji sieci dla każdego. Doświadczaj ostrego tekstu, wysokiej jakości wideo i bezproblemowego przechodzenia między trybami immersyjnymi 2D i 3D. Ciesz się najlepszym z możliwych doświadczeniem przeglądania sieci z Firefox Reality.
— Mozilla Corporation‬

Firefox

Aby uruchamiać tę wersję przeglądarki, na urządzeniu musimy mieć Windows 10 w kompilacji 17134 (April 2018 Update / Redstone 4 / 1803) lub wyższej. Aplikacja jest zgodna z architekturami procesora ARM64 oraz x64. Firefox Reality można już uzyskać bezpłatnie w Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/mozilla-brings-a-new-web-browser-for-windows-mixed-reality-headsets/

Polecamy również w kategorii Technologie VR, AR, MR