Menu kategorii
 • Microsoft zamknie serwis msnNOW

  Microsoft zamknie serwis msnNOW

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  21:14
  11.11.2013
  2296 wyświetleń

  Firma zapowiedziała, że z dniem 3 grudnia tego roku serwis informacyjny msnNOW.com zostanie zamknięty. Spółka chce połączyć 'niecodziennie wiadomości' z podstawowym portalem Microsoft News MSN.

  Serwis msnNOW powstał w 2012 roku. Microsoft chciał, aby portal zbierał te wiadomości, o których najwięcej osób rozmawia w sieciach społecznościowych. I tak na msnNOW można było znaleźć często zadziwiające, zabawne lub przerażające wieści z Facebooka, Twittera czy YouTube.

  Teraz Microsoft zdecydował się na zamknięcie serwisu. Firma chce posiadać jeden portal - MSN.com, na którym umieszczane będą wiadomości codzienne związane z polityką, społeczeństwem, sportem czy kulturą, ale też te humorystyczne, którymi do grudnia zajmować będzie się msnNOW.

  Microsoft już wcześniej ograniczył działalność portalu MSN. We wrześniu agencje informacyjne donosiły, że w związku z reorganizacją firmy - 'One Microsoft' - zrezygnowano ze współpracy z około setką dziennikarzy mających zlecenia od MSN. Wtedy też serwis został przyłączony do zespołu Bing, a dowiadując się teraz, że zamknięty zostanie jeden z działów MSN można spodziewać się, że portal wkrótce stanie się integralną częścią wyszukiwarki.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: http://msnblog.msn.com/blogpost.aspx?post=75763b76-1952-44d4-8815-8228fa5ed17a

  Polecamy również w kategorii MSN i Windows Live