Menu kategorii
 • Microsoft pomoże zapewnić zgodność starszych aplikacji z Windows 10

  Microsoft pomoże zapewnić zgodność starszych aplikacji z Windows 10

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:13
  04.02.2019
  1124 wyświetlenia

  W zeszłym roku Microsoft udostępnił nowe narzędzie o nazwie Desktop App Assure, które ma rozwiązać problemy z kompatybilnością aplikacji w Windows 10 i Office 365 ProPlus. 99% starszych aplikacji zgodnych jest z Windows 10, co czyni go - jak to określa Microsoft - najbardziej kompatybilnym systemem operacyjnym Windows w historii. Co jednak z tym pozostałym 1 procentem? Deweloperom tych aplikacji Microsoft pomoże uzyskać zgodność z Dziesiątką.

  Desktop App Assure wszedł właśnie w fazę ogólnej dostępności (global availability). Usługa dostępna jest dla klientów ze wszystkich stref czasowych w 10 wersjach językowych: angielskiej, japońskiej, chińskiej (uproszczonej i tradycyjnej), niemieckiej, hiszpańskiej, koreańskiej, francuskiej, portugalskiej (BR) i włoskiej. Od pierwotnego wydania Desktop App Assure jesienią zeszłego roku Microsoft pracował z setkami klientów i na tej podstawie mógł określić najbardziej typowe problemy, o których wiedza pomogła dotrzymać obietnicę. A jak ona brzmiała?

  99% aplikacji będzie działać w Windows 10 i Office 365 ProPlus.
  Jeśli napotkacie jakieś problemy, pomożemy Wam je rozwiązać bez dodatkowych opłat.
  – Microsoft

  Microsoft dodaje również, że u tych klientów, którzy skorzystali z asysty zespołu Desktop App Assure, tylko 0,1% aplikacji doświadczał problemów z kompatybilnością. Firma wyznaje tu zasadę, że "żadna aplikacja nie zostanie w tyle", co oznacza wsparcie dla uzyskania zgodności we wszystkich biznesowych aplikacjach o znaczeniu krytycznym.

  Nasi inżynierowie są gotowi, by znaleźć rozwiązania dla Waszych aplikacji - nawet jeśli wymaga to zmian w produktach Microsoftu. Mocno Was zachęcam do wykorzystania tej usługi i podzielenia się feedbackiem na temat Waszych doświadczeń, byśmy mogli dalej ulepszać naszą ofertę i produkty Microsoftu.
  – Aleks Lopez, Microsoft

  Microsoft podkreśla jednak, że wsparcie zespołu otrzymują za darmo kwalifikujący się klienci, tj. tacy, którzy posiadają ponad 150 stanowisk.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/FastTrack-Blog/Announcing-global-availability-of-Desktop-App-Assure/ba-p/327693

  Polecamy również w kategorii Windows 10