Microsoft Learn for Educators - program już globalnie dostępny

Microsoft Learn for Educators - program już globalnie dostępny

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:26
26.01.2021
1638 wyświetleń

Microsoft ogłosił globalną dostępność programu Microsoft Learn for Educators. Przez ostatni rok był on prowadzony w fazie pilotażowej wraz z instytucjami edukacyjnymi i uczniami z całego świata. W oparciu o opinie firma wzbogaciła go o nowe funkcje, w tym nadzorowane przez nauczycieli ścieżki edukacyjne, samoobsługowy portal i społeczność Microsoft Learn for Educators, dzięki której edukatorzy mogą łączyć się z Microsoft i innymi edukatorami, aby dzielić się najlepszymi praktykami.

Microsoft Learn for Educators wprowadza do sal lekcyjnych najlepsze ścieżki edukacyjne online z Microsoft Learn i pomocnicze materiały szkoleniowe prowadzone przez instruktorów. Instytucje szkolnictwa wyższego, nauczyciele i wykładowcy z uniwersytetów, koledżów, politechnik i szkół średnich mogą uzyskać dostęp do gotowych programów nauczania i materiałów dydaktycznych od Microsoftu, które są zgodne z uznawanymi w branży certyfikatami Microsoft. Certyfikaty te rozszerzają istniejącą ścieżkę studiów i potwierdzają umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w różnych karierach technicznych, na które jest zapotrzebowanie.
— Rachel Wortman Morris, Microsoft

Microsoft Learn for Educators oferuje nauczycielom i instytucjom akademickim:

  • Programy i materiały do nauczania.
  • Darmowe egzaminy praktyczne Microsoft Certification.
  • Darmowe egzaminy Microsoft Certification.
  • Menadżerów programów szkoleniowych.
  • Wsparcie dla integracji programów nauczania.
  • Społeczność programu Microsoft Learn for Educators.
  • Raportowanie danych i wglądów.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać w jego dokumentacji. Pracownicy kwalifikujących się instytucji edukacyjnych mogą starać się o dołączenie do programu, korzystając z rejestracji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-learn-blog/microsoft-learn-for-educators-delivers-cutting-edge-instruction/ba-p/1820643

Polecamy również w kategorii Microsoft