Microsoft Launcher w nowej wersji beta rozwija integrację z Cortaną

Microsoft Launcher w nowej wersji beta rozwija integrację z Cortaną

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:56
19.04.2018
1770 wyświetleń

Microsoft Launcher to niewątpliwie jedna ze sztandarowych aplikacji Microsoftu na systemie Android. Pozwala przekształcić niejako nasz telefon z Androidem w coś na kształt Surface Phone. Przydatne jest to zwłaszcza w sytuacji, gdy ktoś w dużym stopniu polega na usługach Microsoftu. Doskonała integracja z tymi usługami to główna zaleta tejże aplikacji.

Microsoft Launcher

Jedna z największych zmian, jakich doświadczył w ostatnim czasie Microsoft Launcher to integracja z inteligentnym asystentem Cortana. Dziś aplikacja ta w wersji beta otrzymała kolejną aktualizację o numerze 4.8. Wraz z nią Cortana otrzymała możliwość obsługi ustawień Wi-Fi oraz trybu samolotowego. Trzeba jednak pamiętać, że asystentka Microsoftu działa jedynie po ustawieniu języka aplikacji na angielski. Niestety, na chwilę obecną nie porozumiemy się z Cortaną w żadnym innym języku. Sam launcher za to otrzymał wsparcie dla nowych języków, takich jak koreański, japoński i rosyjski. Oczywiście aktualizacja ta obejmuje również wiele bardziej subtelnych zmian, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania aplikacji. Poprawiono sposób wyświetlania niektórych elementów interfejsu i zlikwidowano błąd dotyczący strony Wskazówki i pomoc. Teraz za jej pomocą możemy poprawnie zgłosić problem.

Microsoft Launcher Konfiguracja

Oczywiście jako że jest to wersja testowa, mogą w niej wystąpić nieoczekiwane błędy. Po pomyślnych testach wersji beta wszystkie wymienione funkcje i poprawki trafią do wersji publicznej. Oczywiście jeśli chcecie je sprawdzić już teraz, wystarczy, że zapiszecie się do programu testów i pobierzecie aplikację ze Sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/04/19/microsoft-launcher-beta-updated-with-new-features-for-android-users/

Polecamy również w kategorii Android