Microsoft Launcher 5.0 wychodzi z fazy beta!

Microsoft Launcher 5.0 wychodzi z fazy beta!

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
15:34
07.11.2018
816 wyświetleń

Po kilku tygodniach testów Microsoft Launcher w wersji 5.0 wychodzi z fazy beta. Wersja aplikacji oznaczona numerem 5.0.1.46982 jest najnowszą i ta jest też dostępna w sklepie Google Play dla wszystkich użytkowników.

Microsoft Launcher w wersji 5.0 to zupełnie nowa edycja nakładki. Microsoft przeprojektował karty podsumowania wydarzeń oraz wiadomości, a zupełną nowością jest wprowadzenie funkcji Timeline, która współpracuje z tą w systemie Windows 10 i przeglądarką Microsoft Edge. Dzięki temu użytkownicy zyskują możliwość powrotu do przeglądanych wcześniej witryn internetowych i dokumentów, a dane są na bieżąco synchronizowane między urządzeniami.

W najnowszej wersji launchera usprawniono też działanie Cortany oraz trybu rodzicielskiego, który teraz umożliwia rodzicom zlokalizowanie ich dzieci. Do aktualnie dostępnej wersji 5.0.1.46982 wprowadzono już tylko drobne poprawki bezpieczeństwa i stabilności pracy.

Oczywiście cały czas można dołączyć do kolejnych testów wersji beta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, w którym pokazujemy, jak uzyskać dostęp do wersji testowej Microsoft Launcher.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-launcher-50-exits-beta-now-available-for-everyone-on-google-play

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher