Kontroler bezprzewodowy Xbox w nowym wariancie Pulse Red

Kontroler bezprzewodowy Xbox w nowym wariancie Pulse Red

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:53
11.01.2021
1765 wyświetleń

Praktycznie każdego roku do sprzedaży trafiają odświeżone designy kontrolera Xbox. W listopadzie, gdy premierę miała nowa generacja konsol Xbox Series X|S, nowy kontroler bezprzewodowy stał się dostępny w trzech opcjach: Carbon Black, Robot White oraz Shock Blue. Dziś producent zaprezentował kolejny wariant o nazwie Pulse Red.

Dzięki żywej, ognistoczerwonej przedniej obudowie i wyrazistej, białej tylnej obudowie, nowy kontroler Pulse Red zapewnia tę samą energię i równie uderzający kolor, co Shock Blue. Matowe czarne spusty, bumpery i hybrydowy D-pad zmniejszają poślizg przy spoconych palcach i kciukach, dając większą kontrolę, a teksturowany wzór kropek na spustach i bumperach pozwala utrzymać chwyt.

Kontroler wykorzystuje technologię Dynamic Latency Input, która optymalizuje latencję na całej linii gracz-konsola. Dzięki niej sygnały z kontrolera są natychmiast synchronizowane z zawartością wyświetlaną na ekranie, co poprawia precyzję kontroli i responsywność. Przyciski kontrolera, w tym nowy przycisk Udostępnij, można niestandardowo mapować według własnych upodobań w aplikacji Xbox Accessories.

Xbox Wireless Controller in Pulse Red

Podobnie jak pozostałe kontrolery, Xbox Wireless Controller w opcji Pulse Red można połączyć z Xbox Series X|S oraz Xbox One przy pomocy wbudowanej łączności Xbox Wireless, a także bezprzewodowo z PC z Windows 10 i urządzeniami z Androidem w trybie Bluetooth Low Energy. Pozwala to na przykład grać w tytuły uruchamiane w chmurze za pośrednictwem usługi Xbox Game Pass Ultimate.

Kontroler bezprzewodowy Xbox w wersji czerwonej będzie dostępny od jutra w Chinach, a na większości pozostałych rynków — od 9 lutego. Sugerowana cena detaliczna standardowo wynosi 269 zł (64,99 USD).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/01/11/introducing-new-xbox-wireless-controller-pulse-red/

Polecamy również w kategorii Xbox Series X