Katalog sesji Microsoft Ignite już dostępny. Konferencja startuje za tydzień

Katalog sesji Microsoft Ignite już dostępny. Konferencja startuje za tydzień

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:56
23.02.2021
1510 wyświetleń

Dokładnie za tydzień startuje Microsoft Ignite, druga część konferencji, która swój początek miała we wrześniu 2020 roku. Ponownie będzie ona darmowym eventem transmitowanym online. Aby umożliwić widzom zaplanowanie terminów z wyprzedzeniem, Microsoft udostępnił katalog sesji. Dzięki niemu wiemy już dokładnie, kto, o czym i kiedy będzie mówił.

Jak na duże wydarzenie przystało, Microsoft Ignite rozpocznie się od keynote'u prowadzonego przez Satyę Nadellę. Tego elementu konferencji specjalnie przedstawiać nie trzeba. Wystarczy powiedzieć, że zawiera on mocno skondensowane podsumowanie tego, co zobaczymy na kolejnych sesjach, ale też ostatnich działań firmy. Wszystko to okraszone cennymi wglądami CEO Microsoft.

Tematyka sesji jak zwykle jest zróżnicowana i obejmuje (w kolejności od najczęściej powtarzających się zagadnień) pracę zdalną i hybrydową, współpracę, naukę, wdrażanie i adaptację, zaangażowanie pracowników, rozwiązania dla małych i średnich firm, spotkania, deweloperów, przemysł, migrację, wglądy, połączenia i rozmowy głosowe, integracje procesów biznesowych, a także Surface i inne urządzenia.

Wśród prelegentów wystąpią takie osobistości, jak Satya Nadella, Alex Kipman, Charles Lamanna, David Carmona, Donovan Brown, Erin Chapple, Jared Spataro, Joy Chik, Mitra Azizirad, Muhammad Alam, Scott Guthrie, Scott Hanselman, Vasu Jakkalr i wiele innych.

Wydarzenie potrwa w dniach 2-4 lutego (wtorek-czwartek) i będzie można oglądać je poprzez streaming. Bądźcie też wtedy z nami na CentrumXP, jako że będziemy relacjonować dla Was wszystkie najważniejsze prezentacje i zapowiedzi!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://myignite.microsoft.com/sessions

Polecamy również w kategorii Microsoft