Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oficjalnie zapowiedziane

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:13
08.10.2021
1448 wyświetleń

Zajęło to sporo czasu, ale ostatecznie plotki się potwierdziły — Rockstar oficjalnie zapowiedział Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. O istnieniu prac nad tym pakietem wiemy z masy przecieków, ale warto przypomnieć, że składają się na niego zremasterowane edycje GTA III, GTA Vice City oraz GTA San Andreas. Oh sh..., here we go again!

W poście na blogu Rockstar Games wyjaśnia, że odświeżona trylogia GTA zawierać będzie sporo upgrade'ów, w tym ulepszenia graficzne i nowoczesne rozszerzenia gameplay'u dla wszystkich tytułów, utrzymując przy tym klasyczne wrażenia i wygląd oryginałów. Co ciekawe, zapowiedź nadeszła właśnie w tym miesiącu, w którym GTA III obchodzi 20 urodziny. Ta pierwsza gra z uniwersum GTA 3D pozwoliła graczom zanurzyć się w otwartym świecie Liberty City, dając im niespotykane wcześniej poczucie wolności. Grand Theft Auto stało się kulturowym fenomenem, co potwierdziły dobitnie kolejne części serii, w tym Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition zostanie wydane jeszcze w tym roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC, gdzie dostępne będzie na platformie Rockstar Games Launcher. Co więcej, w pierwszej połowie 2022 roku gra wyjdzie też na iOS i Androida. Dokładna data premiery ma być dopiero podana. My już nie możemy się doczekać odświeżenia tych klasyków i powrotu do Liberty City w nowej szacie graficznej!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/3933o7ko43o839/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-and-more-coming-so

Polecamy również w kategorii Gry