Generowanie raportu o kondycji systemu

Generowanie raportu o kondycji systemu

 Adam Wojtasik
Adam Wojtasik
00:00
14.03.2010
1 komentarz
7767 wyświetleń

Aby sprawdzić kondycję naszego systemu, najlepiej wygenerować raport z testów systemu.

Generujemy raport

Przechodzimy do Panelu sterowania, a następnie klikamy pozycję System i zabezpieczenia, Sprawdź indeks wydajności systemu Windows, z menu znajdującego się w lewej części okna wybieramy łącze Narzędzia zaawansowane i na dole klikamy pozycję Generuj raport kondycji systemu. Przez około 60 sekund będą zbierane informacje o kondycji systemu. Warto, abyśmy nie wyłączali aplikacji, z których korzystamy, bowiem raport sprawdzi stan naszego systemu w codziennych warunkach.

Raport i jego zawartość

Jeżeli znalezione zostaną zastrzeżenia co do kondycji systemu, zostaną one nam przedstawione wraz ze sposobami ich rozwiązania. W raporcie znajdziemy listę elementów poddanych ocenie. Wśród wielu pozycji, poza programami i usługami systemowymi, wiele dotyczy samego sprzętu. Warto przejrzeć poszczególne raporty, aby zapoznać się z wydajnością naszego zestawu komputerowego.

Generowanie raport o kondycji systemu


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Zaawansowane opcje systemu

Komentarze

  • Artur 08:56 25.03.2010

    W mojej wersji Win7 miałem inne nazwy w Panelu sterowania: Najpierw wybrałem: Informacje wydajności i narzędzia następnie: Narzędzia zaawansowane reszta tak jak w opisie.

Skomentuj

Autor