Gdzie oglądać dzisiejszy event sprzętowy Microsoft Surface?

Gdzie oglądać dzisiejszy event sprzętowy Microsoft Surface?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:28
22.09.2021
574 wyświetlenia

Już za moment startuje Microsoft Event, czyli tegoroczna konferencja sprzętowa Surface. Wydarzenie od lat odbywa się regularnie w okolicach października i jest dla Microsoftu okazją do zaprezentowania nowych generacji swoich laptopów, tabletów, a ostatnio nawet i smartfona! Z uwagi na bezpieczeństwo pracowników i widzów wydarzenie po raz kolejny odbywa się w formie cyfrowej. Streaming na żywo można oglądać za darmo w Internecie.

Doroczny event sprzętowy Microsoftu startuje już o godzinie 17:00 czasu polskiego (11 AM czasu ET w USA). Do tej pory sam Microsoft nie zdradzał praktycznie żadnych tajemnic, a jedynie pokazał tablet Surface widziany z profilu. Tym samym dawał do zrozumienia, że chodzi o nowy model — Surface Pro 8 i/lub Surface Pro X z Windows 11. Dla podkręcenia atmosfery gigant zamieścił dziś na Twitterze kolejny teaser, tym razem nawiązujący do Wi-Fi.

O co tu chodzi? Nawiązanie do Wi-Fi może być nawiązaniem do Surface Duo 2, który według ostatnich przecieków ma być wyposażony w Wi-Fi 6, wielozakresowe 5G, ładowanie bezprzewodowe i NFC. Na konferencji spodziewamy się też zobaczyć ósmą generację Surface Pro, Surface Pro X z Windows 11, Surface Go 3 i Surface Book 4 lub Surface Book Pro. Niewykluczone, że większość tych nowości trafi do sprzedaży już 5 października — wraz z premierą Windows 11.

Co zaś się tyczy samej transmisji, oglądać ją można w playerze na stronie wydarzenia, a także na na Twitterze. Przypominamy też, że o wszystkich zapowiedziach będziemy informować na bieżąco na CentrumXP, dlatego zostańcie razem z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/heres-how-you-can-watch-microsofts-surface-event/

Polecamy również w kategorii Surface