GTA IV wróciło z dodatkowym bonusem. Edycja Complete dla każdego posiadacza gry

GTA IV wróciło z dodatkowym bonusem. Edycja Complete dla każdego posiadacza gry

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:26
19.02.2020
1085 wyświetleń

GTA IV musiało zostać wycofane z oferty między innymi platformy Steam z powodu braku nowych kluczy, które generowane były za pośrednictwem nieaktywnej już usługi Games for Windows Live. Chwilę musieliśmy poczekać, ale sprawa została już naprostowana i GTA IV będzie można ponownie kupić już za miesiąc, czyli 19 marca. To jednak nie wszystko! Na posiadaczy GTA IV czeka z tej okazji świetna niespodzianka.

Gra powróci do sprzedaży w innej, bardziej rozbudowanej edycji Complete Edition. Ta nowa edycja zastąpi zarówno oryginalną podstawową wersję gry, jak i samodzielny zestaw rozszerzeń Episodes from Liberty City. Każdy, kto ma w bibliotece jedną z tych klasycznych wersji, otrzyma bezpłatną aktualizację do nowej wersji Complete Edition, która dodaje brakującą zawartość. Właściciele Episodes of Liberty City otrzymają aktualizację o rozmiarze 22 GB, a podstawowa wersja Grand Theft Auto IV otrzyma aktualizację o rozmiarze 6 GB.

Jednak żeby nie było tak różowo, to z powodu problemów z usługą Games for Windows Live GTA IV staje się de facto grą single player. Rozgrywka wieloosobowa i wszystkie jej elementy przestają działać. Znikają też niektóre stacje radiowe (RamJam FM, Self-Actualization FM, i Vice City FM), co jest związane z kwestiami licencyjnymi.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/gta-iv-is-returning-to-steam-with-free-complete-edition-upgrades-for-all-owners

Polecamy również w kategorii PC