Facebook Messenger będzie zużywał mniej transferu

Facebook Messenger będzie zużywał mniej transferu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:48
06.06.2014
4419 wyświetleń

Facebook zaktualizował swój popularny komunikator na Windows Phone. Najnowsza wersja Messengera - już z numerem 5.0 - wnosi kilka nowych funkcji i ważnych poprawek działania aplikacji.

Facebook Messenger dla wielu użytkowników stanowi podstawowe narzędzie komunikacji. Ważne więc, by aplikacja działała tak sprawnie, jak to możliwe. Dzięki nowej aktualizacji, komunikator będzie przechowywał dane graficzne (np. naklejki) w pamięci podręcznej, by zredukować rozmiar danych, przesyłanych online. Znalazło się także coś dla fanów mobilnej fotografii - skończyły się czasy, gdy trzeba było opuszczać komunikator, by zrobić zdjęcie w innej aplikacji. Messenger umożliwia teraz pstrykanie zdjęć i dzielenia się nimi za pomocą jednego kliknięcia w ekran.

Facebook Messenger. Źródło: WPCentral

Wreszcie, Messenger posiada teraz nową zakładkę grup (na zdjęciu powyżej), która umożliwia łatwiejsze zarządzanie listą znajomych. Grupy są w pełni modyfikowalne; można dodawać do nich przyjaciół, współpracowników czy członków rodziny. Dzięki podziałowi na grupy, łatwiej jest otworzyć nową, grupową konwersację. Poszczególne grupy można przypiąć do ekranu startowego, by uzyskać do nich szybki dostęp w dowolnym momencie.

Facebook Messenger 5.0 w zaktualizowanej, polskiej wersji językowej można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/facebook-messenger-for-windows-phone-updated-to-use-less-data

Polecamy również w kategorii Facebook