Drukowanie

Drukowanie

 Dawid Długosz
Dawid Długosz
00:00
20.01.2008
0 komentarzy
2397 wyświetleń

Zobaczmy jak wydrukować stronę internetową w programie Internet Explorer. Po wybraniu materiału do wydruku naciskamy przycisk z symbolem drukarki, który znajduje się w pasku narzędzi programu, lub też naciskamy kombinację klawiszy CTRL + P. Następnie w sekcji Wybieranie drukarki wskazujemy urządzenie, natomiast w polu Zakres stron zaznaczamy Wszystko oraz definiujemy Liczbę kopii wpisując odpowiednią wartość. Następnie naciskamy przycisk Drukuj.

Jednakże zanim wydrukujemy daną stronę możemy zobaczyć jej podgląd. W tym celu naciskamy przycisk drukarki i wybieramy polecenie Podgląd wydruku. Z rozwijalnej listy wybieramy ilość stron prezentowanych w widoku. Naciskamy Dopasuj przez zmniejszenie, następnie z dostępnych opcji wskazujemy wartość procentową, do której przeskalowany zostanie podgląd. Jeśli chcemy wydrukować stronę to klikamy przycisk z symbolem drukarki.

Domyślnie program drukuje zawartość na białym tle pomijając tło strony. Przechodzimy do Narzędzia\Opcje internetowe\Zaawansowane i w polu Drukowanie zaznaczamy opcję Drukuj obrazy i kolory tła.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Nowy Internet Explorer

Komentarze

Skomentuj

Autor