Menu kategorii
 • Często zadawane pytania dotyczące programu OneNote 2003

  Często zadawane pytania dotyczące programu OneNote 2003

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  01.01.2005
  4706 wyświetleń

  Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące programu OneNote 2003 – programu systemu Microsoft Office do sporządzania notatek i zarządzania nimi.

  Co to jest OneNote, i co potrafi?
  OneNote 2003 to nowy program systemu Microsoft Office. Umożliwia on utrwalanie i organizowanie notatek oraz wielokrotne ich wykorzystywanie na komputerach typu laptop, komputerach osobistych oraz tabletach PC. Program OneNote 2003 pozwoli Ci przechowywać notatki w jednym miejscu i organizować je w taki sposób, w jaki chcesz. Program pomaga także zapisywać informacje na różne sposoby, a także organizować je i ponownie wykorzystywać zależnie od potrzeb. Używając programu OneNote możesz wydajniej pracować z notatkami i informacjami.

  Dla kogo przeznaczony jest program OneNote?
  Program OneNote używany może być przez każdego, kto chce wydobyć więcej ze swoich notatek i informacji. Może on być wykorzystany do utrwalania notatek w różnych formatach, a następnie do łatwego ich organizowania, przeszukiwania, ponownego wykorzystywania i współdzielenia, a przede wszystkim – do zapewnienia dostępu do nich. Program OneNote przyda się każdemu, kto chce:
  • Szybko i łatwo zarządzać notatkami i informacjami.
  • Sporządzać notatki i strukturalizować informacje w sposób, który mu odpowiada.
  • Szybko odnajdywać wartościowe informacje niezależnie od tego, gdzie zostały one zapisane.
  • Wielokrotnie wykorzystywać notatki w różnych notatnikach programu OneNote oraz w innych programach systemu Microsoft Office, takich jak Microsoft Office Word, Microsoft Office Outlook® i Microsoft Office PowerPoint®.
  • Utrwalać informacje w różnych formach, takich jak pisanie na komputerze, nagrywanie dźwięku, pisanie ręczne czy rysowanie.
  • Szybko i wydajnie nadawać priorytety elementom wymagającym działania i pilnym informacjom.
  • Dzielić notatki z innymi.
  • Uniknąć marnowania czasu i sił na przepisywaniu ręcznie sporządzonych notatek do komputera.
  Jak program OneNote pracuje na tabletach PC?
  Program OneNote pozwala utrwalać, organizować i wielokrotnie wykorzystywać notatki w dowolny sposób na laptopach, komputerach osobistych oraz tabletach PC. Aplikacja OneNote oferuje większe możliwości łatwego sporządzania notatek i wykresów osobom, które używają tabletów PC lub innych urządzeń wykorzystujących technologie oparte na piśmie ręcznym z komputerami osobistymi i laptopami. Na tej samej stronie sporządzać można notatki zarówno pismem ręcznym, jak i komputerowym. Użytkownicy, którzy nie posiadają urządzeń umożliwiających wprowadzanie danych rysikiem, mogą rysować i szkicować wykresy w programie OneNote za pomocą myszy.
  Na tabletach PC można pisać i rysować za pomocą atramentu cyfrowego – nowej technologii firmy Microsoft umożliwiającej pracę z pismem ręcznym tak, jakby był to tekst. Funkcje programu OneNote związane z notatkami tekstowymi dostępne są również dla notatek sporządzonych przy użyciu technologii atramentu cyfrowego – są to m. in. punktory i numeracja, konwertowanie pisma ręcznego na tekst oraz przeszukiwanie notatek sporządzonych odręcznie.
  Użytkownicy programu OneNote korzystający z urządzeń wykorzystujących możliwości wprowadzania danych rysikiem w swoich komputerach osobistych i laptopach zapisywać będą mogli notatki sporządzone pismem ręcznym jako pliki graficzne. Chociaż notatki te wykorzystywać będą pismo ręczne, nie będzie można wobec nich zastosować rozszerzonych funkcji technologii atramentu cyfrowego – punktorów i numeracji, czy też przeszukiwania ich za pomocą polecenia Znajdź.

  Jakie są wymagania systemowe dla programu OneNote 2003?
  Wymagania systemowe dla platformy Office System, której częścią jest program OneNote 2003, znajdziesz na stronie zawierającej Wymagania systemowe dla Microsoft Office System. Odwiedzając tę stronę zwróć uwagę na dodatkowe wymagania dla programu OneNote.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Microsoft OneNote 2003