Co nowego w Microsoft Edge Dev (build 82.0.446.0)?

Co nowego w Microsoft Edge Dev (build 82.0.446.0)?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:06
12.03.2020
1027 wyświetleń

Edge Chromium jest konsekwentnie udoskonalany i z tygodnia na tydzień staje się coraz potężniejszym narzędziem w rękach zarówno zaawansowanych, jak i tzw. przeciętnych użytkowników. Aktualizaca w kanale Dev z tego tygodnia przyniosła garść zmian w obszarach Kolekcji, zasad zarządzania, wyboru silnika wyszukiwania, zarządzania profilami i designu. Nie zabrakło też poprawek stabilności i działania.

Microsoft Edge Dev - nowości w kompilacji 82.0.446.0

  • Guided Switch: dodano możliwość zapytania, czy przełączyć na konto szkolne lub służbowe, gdy szkolna lub służbowa zawartość została otwarta na profilu prywatnym.
  • Dodano lepszą obsługę przeciągnij-i-upuść w Kolekcjach.
  • Dodano wsparcie dla większej liczby stron, aby informacje o cenach i ocenach produktu mogły być poprawnie dodane do Kolekcji.
  • Dodano wsparcie dla zasady zarządzania Native Window Occlusion z Chromium.
  • Dodano opcję do zasady zarządzania Manage Search Engines, umożliwiającą zezwolenie na odkrywanie dostawców wyszukiwarki.
  • Dodano poprawione wiadomości dla kont, które nie są w stanie synchronizować, wraz z informacją, dlaczego nie mogą.
  • Dodano nowy design Fluent dla kontrolek stron, takich jak menu kalendarza i rozwijane menu, na komputerach Mac.

Microsoft Edge Dev - najważniejsze poprawki w kompilacji 82.0.446.0

Rozwiązano kilka problemów z wysypywaniem się przeglądarki w różnych okolicznościach, odtwarzaniem wideo na Netfliksie (błąd D7356), synchronizacją, gdy włączone są rozszerzenia VPN, wyciszaniem dźwięku, trybem IE, obsługą i adnotacjami na dokumentach PDF oraz przewijaniem na stronach Ulubionych i Rozszerzeń. Microsoft poinformował też o poprawionym kolorze paska tytułu aplikacji PWA, a także o usunięciu możliwości dodawania wszystkich kart z okna InPrivate lub sesji gościa do Kolekcji. Ponadto została wyłączona funkcja Udostępnij we wszystkich wersjach Windows starszych od Windows 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/discussions/dev-channel-update-to-82-0-446-0-is-live/m-p/1222907#

Polecamy również w kategorii Edge