Ciemny motyw trafił do Teams na Androidzie!

Ciemny motyw trafił do Teams na Androidzie!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:04
15.02.2019
787 wyświetleń

Microsoft Teams w wersji na Androida otrzymał właśnie aktualizację, która trafiła na telefony użytkowników wczoraj za pośrednictwem Sklepu Google Play. Co takiego dodaje? Lista zmian jest niewielka, ale za to naprawdę oczekiwana! Najważniejszą nowością jest wsparcie dla ciemnego motywu. Jeśli więc do tej pory brakowało Wam tego w Zespołach na urządzeniach z system Android, to ta aktualizacja powinna Was bardzo ucieszyć.

Teams Dark Theme

Ale to nie wszystko! Od teraz możemy też nagrywać i wysyłać wiadomości audio. Poprawiono również obsługę plików PDF, notkę do RSPV (proszę odpowiedzieć) i dodano możliwość ustawienia opcji dodatkowych przed dołączeniem do spotkania. No i jak zwykle aktualizacja obejmuje też szereg pomniejszych usprawnień i poprawek błędów.

Teams to teraz sztandarowa usługa do współpracy w ramach Office 365, która od jakiegoś czasu jest darmowa! Finalnie ma zastąpić w całości Skype dla firm. Najnowszą wersję Teams możecie pobrać na swój telefon wprost ze sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-teams-for-android-updated-with-support-for-dark-theme-audio-messages-and-more/

Polecamy również w kategorii Office 365 i Android