Cała zawartość Channel 9 przechodzi do Microsoft Learn

Cała zawartość Channel 9 przechodzi do Microsoft Learn

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:36
08.11.2021
2328 wyświetleń

Channel 9, witryna dedykowana społeczności użytkowników i deweloperów technologii Microsoft, znana przede wszystkim jako platforma streamingowa z wideo Microsoftu, po prawie 20 latach kończy samodzielny żywot i zostaje wcielona do platformy Microsoft Learn. Druga część konferencji Ignite 2021, która odbyła się w zeszłym tygodniu, była ostatnim transmitowanym na niej wydarzeniem.

Od wydarzeń na żywo i konferencji, po regularne programy na różne tematy — Microsoft Learn i Learn TV zapewniają Wam wszystko. Dlatego właśnie jestem podekscytowany, dzieląc się newsem, że Channel 9 staje się częścią rodziny Microsoft News. Jeszcze w tym miesiącu znajdziecie tysiące godzin aktualnej wiedzy technicznej, której możecie oczekiwać od Channel 9, w jego nowym domu razem z naszą niezwykle popularną dokumentacją i zawartością Microsoft Learn.
— Jeff Sandquist, CVP Developer Relations w Microsoft

Oprócz treści "od deweloperów dla deweloperów" na platformie Microsoft Learn znajdą się wszystkie ulubione serie Microsoftu, które nadal będą bębnić we własne bębenki, tyle że w nowym miejscu. Wśród produkcji znajdziemy m.in. Azure Fridays, Ask the Expert, Learn Live, Code Stories, Hello World, Inside Azure for IT, On .NET, Tabs vs Spaces i nowość: MS Archives.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://docs.microsoft.com/en-us/teamblog/learntvannouncement

Polecamy również w kategorii Microsoft