Bezpieczeństwo i testy penetracyjne w praktyce

Bezpieczeństwo i testy penetracyjne w praktyce

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
13:17
19.03.2013
2079 wyświetleń

Jak dbać o bezpieczeństwo swojego systemu informatycznego, zależności między lukami w oprogramowaniu i praktyczne testy penetracyjne - szkolenie portalu VirtualStudy.pl.

Wykład online organizowany przez specjalistów LogicalTrust przy współpracy z portalem VirtualStudy.pl ma na celu zaprezentowanie, w jaki sposób najlepiej i najłatwiej zrozumieć potencjalnego intruza i jak poznać motywy jego działań. Testy penetracyjne mają autentycznie odwzorować atak cybernetyczny i pomóc w poprawie zabezpieczeń systemu informatycznego. Sesja ma kłaść nacisk głównie na praktyczne zastosowanie metody testów penetracyjnych. Prowadzący chcą zwrócić uwagę na pozornie niewielkie luki w zabezpieczeniach, które w przypadku przeprowadzenia sprawnego ataku mogą wyrządzić wiele szkód. Zaprezentowane zostaną najciekawsze i niestandardowe metody wyszukiwania błędów w zabezpieczeniach, oparte na wieloletnim doświadczeniu firmy LogicalTrust.


Temat: Nietuzinkowe przypadki z testów penetracyjnych, czyli historia o wyższości wyborowego zespołu nad automatycznymi narzędziami.
Wstęp: Darmowy
Miejsce: Sesja Online
Termin: Wtorek, 26 marca 2013, godz. 20:30
Prelegent: Borys Łącki


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Bezpieczeństwo