Battlefield 3 na bliski kontakt

Battlefield 3 na bliski kontakt

 Autor nieznany
Autor nieznany
18:33
30.05.2012
2121 wyświetlenie

Studio DICE zaprezentowało krótki trailer nowego dodatku, który ma wejść do sprzedaży niebawem. Dodatek będzie zawierał cztery nowe mapy, dziesięć nowych modeli broni tyleż samo nowych zadań. Dodany zostanie także tryb Conquest Domination.

Nowe lokacje mają przenieść graczy do zamkniętych, ciasnych przestrzeni, aby jeszcze bardziej zintensyfikować tempo gry. Każda z nich ze względu na rozmiar będzie mogła obsłużyć maksymalnie 16-stu graczy. Z oczywistych powodów tym razem nie możemy liczyć na poruszanie się w pojazdach, czy korzystanie z samolotów. Dzięki możliwościom silnika Frostbite 2 gracze będą dosłownie demolować pomieszczenia, które przy małych rozmiarach map szybko przeistoczą się w jedną, wielką ruinę.

Nowy dodatek pojawi się w drugiej połowie czerwca, ale już teraz możemy zapoznać się z próbką możliwości przezeń oferowanych dzięki krótkiemu materiałowi wideo przedstawionemu przez twórców.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Battlefield_3_Close_Quarters__dodatek_do_gry_sprawi%2C_ze_wszystko_eksploduje_-_trailer-40053.html

Polecamy również w kategorii Gry