Asystent aplikacji Zdjęcia ułatwi szybki transfer zdjęć z telefonu

Asystent aplikacji Zdjęcia ułatwi szybki transfer zdjęć z telefonu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:57
30.11.2017
0 komentarzy
1192 wyświetlenia

Aplikacja Zdjęcia otrzymała właśnie dużą aktualizację dostępną dla uczestników programu Insider. Aktualizacja 2017.39101.15230.0 poprawia wiele aktualnych elementów i dodaje również nowe. Część z nich jest jawna, a część ukryta, dostępna tylko dla wybranych członków programu Insider. Ucieszą się z tych zmian na pewno zwolennicy upiększania fotografii zrobionych swoim telefonem. Wraz z tą aktualizacją organizacja i modyfikowanie prywatnego cyfrowego albumu, stanie się to o wiele łatwiejsze i szybsze.

Asystent aplikacji Zdjęcia ułatwi szybki transfer zdjęć z telefonu

Te, które są ukryte, są najbardziej interesujące:

  • Dodawanie zdjęć do Ulubionych - opcja znana wcześniej z Windows 10 Mobile
  • Możliwość dodawania naklejek, efektów 3D i napisów do zdjęć w Microsoft Photo Stories. Dodać można na przykład czapki, okulary czy inne zabawne elementy. Dodawane teksty można natomiast całkowicie modyfikować, zmieniając ich kolor i przezroczystość. Dostępne również będą elementy premium, do których dostęp możemy wykupić.
  • Asystent Zdjęć, aplikacja na Android i iOS – umożliwia szybki transfer zdjęć z telefonu bezpośrednio do aplikacji Zdjęcia w Windows 10.

Ta ostatnia opcja ucieszy na pewno wszystkich tych, którzy robią dużo zdjęć telefonem i chcą je w łatwy sposób transferować, w celu choćby ich edycji. Za pomocą sieci Wifi zdjęcia zostaną błyskawicznie przesłane do Zdjęć w Windows 10. Do tej pory podobną funkcję posiadał OneDrive. Nowa opcja będzie przeznaczona dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą umieszczać swoich zdjęć w chmurze Microsoftu. Aplikacja Asystenta nie pojawiła się na chwilę obecną ani w AppStore, ani w Play Store, jednak kiedy się pojawi, będzie prawdopodobnie działać tylko z wersjami Windows 10 Insider. Jeśli teksty przebiegną pomyślnie, powinniśmy tę opcję już za niedługo ujrzeć w stabilnej wersji systemu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/major-upgrade-coming-microsoft-photos-app-including-new-mobile-apps/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor