Aplikacja Photosynth dostępna na Windows Phone 8

Aplikacja Photosynth dostępna na Windows Phone 8

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
18:02
05.03.2013
2463 wyświetlenia

Aplikacja Photosynth dostępna jest już na urządzenia z systemem Windows Phone 8. Nowa wersja to nie tylko usunięte błędy i pomniejsze usprawnienia, ale także kilka nowości.

Photosynth, aplikacja pozwalająca na tworzenie trójwymiarowej panoramy z kolekcji zdjęć, w roku 2011 z platformy PC trafiła na urządzenia z systemem iOS, a rok później mogli z niej korzystać użytkownicy Windows Phone 7 i nowszych. W styczniu informowaliśmy, że Microsoft w ciągu kilku tygodni planował wydanie tej aplikacji na urządzenia pracujące pod kontrolą Windows Phone 8. Kilka dni temu Photosynth został na ten system wydany i dostępny jest do darmowego pobrania bezpośrednio ze sklepu Windows Phone.

Podobnie jak w pozostałych wersjach, tak i tutaj użytkownicy mają możliwość tworzenia panoramy z poszczególnych ujęć z możliwością obrotu o 360°, zarówno w pionie, jak i poziomie. Przykładowa taka panorama dostępna jest pod niniejszym adresem i została zrobiona na Mount Baker przez Tony'ego Ernsta. Tak utworzona panorama może być w łatwy sposób udostępniona znajomym poprzez Twittera i Facebooka lub opublikowana w wyszukiwarce Bing.

Wersja przygotowana dla Windows Phone 8 zawiera kilka nowych funkcji, m.in. możliwość przeglądania zdjęć Photosynth należących do znajomych, bezpośrednio z poziomu aplikacji. Program może być również uruchomiony bezpośrednio z wbudowanej aplikacji do robienia zdjęć, z możliwością ustawienia balansu bieli i dodatkowej ekspozycji.

Aplikację Photosynth dla Windows Phone 8 można pobrać za darmo w sklepie Windows Phone.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://blogs.msdn.com/b/photosynth/archive/2013/02/28/photosynth-for-windows-phone-8-is-here.aspx

Polecamy również w kategorii Windows Phone