Aplikacja Blink na Windows Phone 8 wydana

Aplikacja Blink na Windows Phone 8 wydana

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
19:58
04.02.2013
3085 wyświetleń

W sklepie Windows Phone pojawiła się finalna wersja aplikacji Blink przeznaczonej na telefony Windows Phone 8. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo i umożliwia wybór najatrakcyjniejszego ujęcia spośród wszystkich zrobionych w danym momencie zdjęć.

Aplikacja Blink została wydana przez Microsoft Research i jest dostępna na wszystkie telefony z systemem Windows Phone 8. Zasada działania programu jest bardzo prosta. Tuż przed lub bezpośrednio po naciśnięciu spustu migawki (lub wciśnięciu odpowiedniego przycisku na ekranie), aplikacja wykonuje nie jedno, a całą serię zdjęć, po czym umożliwia użytkownikowi łatwe ich przeglądanie i wybór najlepszego ujęcia do zapisania, edycji lub udostępnienia. Dzięki temu nie trzeba się martwić o to, że spust został wciśnięty za wcześnie lub za późno na to, by wykonać perfekcyjne zdjęcie. Blink to aplikacja, które doskonale nadaje się do fotografowanie obiektów znajdujących się w ruchu, bowiem daje ona pewność, że obiekt sfotografowany zostanie w odpowiednim momencie. W programie zastosowano również zaawansowaną technologię stabilizacji obrazu, również opracowaną przez Microsoft Research.

Jedyną wadą programu Blink jest rozdzielczość w jakiej robione są zdjęcia. Jest to tylko 1280 x 720 pikseli. Aplikacja jest w pełni bezpłatna i dostępna do pobrania bezpośrednio w sklepie Windows Phone.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/blink/3e185ac7-2d21-4a74-9cad-3d4729509446

Polecamy również w kategorii Windows Phone