25-letni GoldenEye 007 trafi do Xbox Game Pass w tym miesiącu

25-letni GoldenEye 007 trafi do Xbox Game Pass w tym miesiącu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:00
25.01.2023
466 wyświetleń

Xbox Game Pass ma mocno zróżnicowaną bibliotekę gier, do której trafiają najnowsze tytuły w dniu premiery, wydania sprzed paru lat, a czasem nawet... sprzed kilkudziesięciu. Jednym z takich klasyków będzie GoldenEye 007 — strzelanka pierwszoosobowa z 1997 roku, pamiętająca jeszcze czasy Nintento 64.

We wrześniu zeszłego roku padła oficjalna zapowiedź, że jedna z głośniejszych najntisowych produkcji, GoldenEye 007 studia Rare, powróci na konsole nowych generacji. Doświadczeni gracze będą mogli po raz kolejny zanurzyć się w świecie Jamesa Bonda, zaś ci młodsi będą mogli doświadczyć klimatu gamingu sprzed ćwierć wieku, tyle że już na zupełnie nowoczesnych konsolach Xbox. GoldenEye 007 w Xbox Game Pass ukaże się całkiem niedługo, bo już 27 stycznia.

Na graczy czeka zarówno oparty na celach gameplay w stylu stealth shooter, jak i legendarny tryb multiplayer z ekranem podzielonym nawet na cztery części. Mimo niezbywalnego klimatu retro pojawi się też parę nowoczesnych ulepszeń dla współczesnych graczy, w tym alternatywne opcje kontroli, osiągnięcia do odblokowania i natywna rozdzielczość 16:9 do 4K Ultra HD (na obsługującym ją sprzęcie).

GoldenEye 007 będzie dostępny na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S w ramach programu Xbox Game Pass. Dodatkowo gracze, którzy posiadają cyfrową kopię Rare Replay, kompilację 30 gier Rare na jego 30 urodziny, będą mogli pobrać GoldenEye 007 za darmo.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/01/25/goldeneye-007-xbox-game-pass-release-date/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox