Błyskawiczne wysyłanie wiadomości

Błyskawiczne wysyłanie wiadomości

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 8/9/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3902

Jedną z podstawowych funkcji, jaką wykorzystuje się w Outlooku, jest wysyłanie wiadomości. Jest to wygodna forma komunikacji między nadawcą a adresatem (lub adresatami), która prócz samego tekstu umożliwia wysyłanie także np. załączników w postaci różnego rodzaju plików. Jest to jedna z najprostszych form dzielenia się treścią ze znajomymi, a także podstawowa forma komunikacji w wielu firmach. Jak wysłać taką wiadomość?

W pierwszej kolejności musimy zalogować się do usługi Office 365, po czym otworzyć Pocztę. Następnie wybieramy opcję Nowa znajdującą się u góry po lewej stronie. Po otwarciu się panelu wiadomości wpisujemy w polu Do… adres e-mail adresata (lub kilka, jeżeli zachodzi taka potrzeba), poniżej w DW… (do wiadomości) wprowadzamy adresy e-mail, które także mają otrzymać wiadomość, w domyśle tylko informacyjnie, a w polu Temat wpisujemy temat naszej wiadomości. Teraz w dużym oknie poniżej Tematu wpisujemy treść, którą chcemy wysłać. Cały proces kończymy poprzez kliknięcie opcji Wyślij.

Wysyłanie maila poprzez Outlook

Gotowe! Oczywiście przed wysłaniem maila dobrze jest sprawdzić poprawność adresów e-mail (Sprawdź nazwy), a także zawartość samej wiadomości, gdyż po jej wysłaniu już nie możemy jej anulować.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia